hoşgeldiniz

hakkımızda

Kuruluşundan itibaren şirket politikasını müşteri memnuniyetine odaklayan firmamız her zaman sizlerin yanında olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Memnuniyet politikalarımızdan biri olan düşük fiyat politikamız sizlerin her daim bütçenizi korumanıza yardımcı olmaktadır. Marka çeşitliliğimiz, müşterilerimize seçme olanağı tanımaktadır. Teknolojiyi her daim en üst düzeyde kullanmamız müşterilerimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biridir.

Örnekse; kullandığımız balans makinalarımız sayesinde jant ve lastik uyumunu maksimum seviyeye getirip aracın vibrasyonunu sıfıra indirmemiz mümkün olmaktadır. Sökme-Takma makinalarımızın hızı, hayatın hızını yakalamamıza yardımcı olmaktadır.

Firmamızın yenilikçi politikası ve ürünlerinin, bize ilerideki yıllarda karşılıklı tecrübeler katacağına inanmaktayız.

Kaliteli hizmet verirken en önemsediğimiz konulardan biri ise çalışanlarımızın eğitimli ve işinde uzman olmasıdır. Satış ve servis elemanlarımızı dönemsel olarak lisanslı eğitim kuruluşları tarafından eğitime göndermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz, daha anlaşılır, hızlı ve düzgün diyaloglar kurarak istedikleri bilgiyi rahatça alabilmektedirler.

Şubemizin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse; müşterilerimizin rahatlığı üst düzeyde tutulmuştur. Bekleme salonumuzun sıcaklığı ve rahatlığı ile lastik değişme sürecinde televizyon izleyebilir, birşeyler içebilir ve sizin için hazırladığımız özel lezzetleri tadabilir, gazete-dergi okuyabilir ve internete bağlanabilirsiniz. Şubemiz lokasyon itibari ile müşterilerimizin rahat ve kolay ulaşabileceği bir noktadadır.

 

Mimaroğlu Lastik sektörde her zaman en iyi hizmet, kalite ve güvenin adresi olmayı hedeflemiştir. Aile şirketi olmamızın avantajı ile şirketimize gelen müşterilere aile ortamını sağlamak her zaman görevimizdir. Sizleri de Mimaroğlu Lastikte görmekten mutluluk duyarız.